درباره Asco

برند آسکو از هلدینگ لوتوس تجهیز کاسپین یکی از پیشروترین تولیدکنندگان تجهیزات آزمایشگاهی در زمینه های مختلف صنایع غذایی، کشاورزی، خوراک دام و طیور در ایران با 500 مرکز نصب است که به دلیل نوآوری در طراحی و تولید تاثیرگذار بوده است.

 

 

 

برند آسکو به عنوان یک برند خانوادگی با رهبرانی جوان برپایه دانش چندین ساله، تجربه، تخصص های گسترده، ایده های جدید و آگاهی از موقعیت کنونی بازار بنا شده است و در ایران به عنوان تامین کننده برتر سیستم کجلدال هضم، کجلدال تقطیر، سوکسله، آنالایزر فیبر، چیلر، اسکرابر، دیونایزر و... شناخته شده است. برند آسکو موفقیت خود را مدیون مجموعه ای غنی از ایده ها، سرمایه گذاری ها، نوآوری، پویایی، به حداکثر رساندن بهره وری و کاهش زمان و هزینه ها هستیم.

 

برند ASCO پیشگام در تولید تجهیزات آزمایشگاهی است که آخرین فناوری پیشرفته را با مهارت های سنتی ترکیب می کند. تجهیزات آزمایشگاهی ما هر روز به کار علمی سرعت می بخشند.

 برند آسکو یک برند ایرانی است که تمام محصولات آن در کارخانه لوتوس تجهیز کاسپین طراحی و تولید و عرضه میگردد. فرآیند و خط مشی شرکت ما باعث افتتاح دفتر و کارگاه های تولیدی در شیراز  و مشهد شده است. ASCO، برندی با تمرکز به نوآوری و کیفیت در حال گسترش است.

 

محصولات ASCO از طریق بازخورد مشتریان ما در توسعه می یابند. هدف و چشم انداز ما موفقیت های کوتاه مدت نیست. بلکه ما نسبت به افرادی که سیستم و تجهیزات ما را خریداری می کنند احساس مسئولیت می کنیم. و از طریق پشتیبانی همیشه پاسخگو آنها خواهیم بود. رویکرد خدمات مشتریان ما از طریق مشاوره جامع و برنامه ریزی پروژه تا نصب، آزمایش و آموزش کاربر می باشد.

Asco - آسکو

آشنایی با تیم Asco

سید رضا محمدی

-

سید رضا محمدی

مدیر عامل
فائزه ناظر

-

فائزه ناظر

رئیس هیات مدیره
سید امین محمدی

-

سید امین محمدی

رئیس کارخانه
فرشاد غواصه

-

فرشاد غواصه

مسئول فنی تولید

الهام صابر

مسئول فنی و فروش

مائده علی پور

واحد خدمات پس از فروش و تبلیغات

امیر حسین صفرپور

واحد الکترونیک

الیاس کاویار

واحد تولید و مونتاژ